Imprezy Degustacyjne

N

Na czym to polega? 

Spotkanie połączone z degustacją jest najlepszym sposobem, aby zacząć swoją przygodę z alkoholami premium. Jest również doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat tego typu alkoholi. Podczas spotkania uczestnik ma możliwość zapoznania się z informacjami na temat procesu produkcji, historii marki oraz destylarni, gdzie dany alkohol powstaje. 

J

Jak to się odbywa? 

Zwykle, degustacja planowana jest przez nas w czasie popołudniowym bądź wieczorem.  Staramy się, aby grupa uczestników nie przekraczała 20 osób. Podczas każdego wydarzenia prezentujemy zestaw 4-7 różnych alkoholi. Prowadzący spotkanie stara się odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników. 

G

Gdzie się odbywa? 

Organizowane prze nas wydarzenia odbywają się w restauracjach, pubach bądź w whisky barach. Ważną rzeczą jest, aby to miejsce pozwalało w spokoju skoncentrować się na smaku i aromacie alkoholu. 

K

Kto prowadzi spotkania? 

Spotkania prowadzone są przez ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w dzieleniu się wiedzą dotyczącą szlachetnych alkoholi.  Nasi eksperci uwielbiają opowiadać o świecie alkoholi premium. Uwielbiają też, kiedy zadaje się im pytania.