Kim jesteśmy? 

Wszystko co chcesz wiedzieć 

Jesteśmy grupą entuzjastów whisky, posiadającą dużą wiedzę na temat tego trunku. Dystrybuujemy hurtowo rzemieślniczą whisky, pochodzącą z niewielkich destylarni. Jesteśmy również organizatorami i uczestnikami różnych wydarzeń, gdzie istnieje możliwość degustacji szlachetnych alkoholi. Możemy pomóc w wyborze idealnego alkoholu na: 

  • Imprezę integracyjną 
  • Urodziny 
  • Wieczór kawalerski 
  • Spotkanie koleżeńskie 
  • Przyjęcie weselne 

Eksperci 

Chcesz spytać eksperta o radę dotyczącą wyboru alkoholu na prezent dla fana whisky? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. 

Wiele godzin spędzonych z innymi entuzjastami whisky sprawiło, że staliśmy się specjalistami w doborze ekskluzywnych alkoholi.

CEO

Kamil Bednarek

Pomysłodawca i założyciel Team Spirit Whisky. Wierzy, że najważniejszym elementem w firmie jest Duch Zespołu.

Kierownik
ds. Sprzedaży

Konrad Jaskulski

Trzyma w ryzach wszystkie zadania związane z procesem sprzedaży, od opracowywania strategii po codzienne operacje związane z realizacją celów sprzedażowych.

członek zarządu

Rafał Gajewski

Kreatywny, energiczny, zorganizowany, otwarty, z dużym wyczuciem estetyki i dbałości o detale. Dąży, aby wizerunek Team Spirit Whisky był na najwyższym poziomie.

Nasza misja 

Chcemy promować wiedzę na temat rzemieślniczej whisky i sprawiać by była ona dostępna dla szerokiej rzeszy entuzjastów alkoholi premium. 

N

Nasi klienci o Nas 

Przeczytaj co Nasi klienci mówią o nas: 

B

Bądź na Bieżąco 

subskrybuj nasz newsletter